Telif Hakkı

Telif Hakkı – Hakkında

Telif Hakkı Sarotthermal.com sitesini kullanmakla aşağıda yazılı maddelerde yer alan bütün şartları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
1. Site içeriğinin tümü; her türlü metin, resim, fotoğraf, grafik, logo, şekil, çizim, klip, canlandırma, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; görsel tasarım, teknik tasarım, endüstriyel tasarım ve içerik tasarımı; bilgi mimarisi, derleme, düzenleme ve kurgusu dahil; ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü haklar münhasıranSarotthermal.com’a ve Sitenin içerik sağlayıcılarına aittir.

2. Siteye kayıtlı üyelerin ve tüm ziyaretçilerin, sitenin enteraktif servislerini kullanarak postaladıkları soru, anket cevabı, öneri vs. her türlü mesajın dijital ortamlar dahil, her türlü çoğaltımı, basılı materyallere dönüştürülmesiyle ilgili haklar ticari olanlar da dahil olmak üzere münhasıran Sarotthermal.com’a aittir.

3. Site ile ilgili her türlü hak ilgili T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır.

4. Sitede yer alan unsurlardan herhangi birinin Sarotthermal.com’un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir ortama aktarılması, yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

5. Yukarıda aktarılan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla, kullanıcılar kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için içeriği kullanabilirler ve bilgisayarlarına indirebilirler.
Telif Hakkı Kabülü

Lütfen kuralların tümü için ayrıca, Site’de yer alan Kullanım Koşulları Anlaşması, ve Gizlilik Koşulları Anlaşması’nda yer alan açıklamaları okuyunuz.
Gerek burada yer alan kurallar, gerekse yukarıda belirtilen diğer anlaşmalardaki hususlar, ya da başka herhangi bir konu ile ilgi olarak soru, bildirim, eleştiri ve önerilerinizi aşağıdaki adreslerimize iletebilirsiniz:
Eleştiri ve Önerileriniz varsa tıklayın.