Sarot Termal Vadi

Sarot Termal Vadi- Hakkında

Sarot Termal Vadi, Bolu dağı üzerinde yemyeşil bir vadi içerisine kurulmuş, doğanın kucağında en yeni termal tatil köylerinden birisi. 2 etaptan oluşan proje hem termal tedavilerin yapıldığı bir sağlık merkezi hem de Türkiye’nin sayılı tatil köylerinden biri olma özelliğini taşıyor.

sarot-termal-vadi-3

Sarot Termal’in ilk projesi Sarot Termal Vadi 35 Blok ve 5000 metrekarelik sosyal tesis alanından oluşan bir proje iken ikinci proje olan Sarot Termal Palace 6 katlı tek blok ve Disneyland, Yörük çadırları, Yapay plaj ve deniz ile Aquaparklardan oluşan bir proje.

Sarot Termal Vadi Temmuz 2011 yılı itibariyle faaliyete geçerken Sarot Termal Palace ise 2014 yılında yer sahiplerini ağırlamaya başlayacak…
Sarot Termal Vadi sakinleri şuan dairelerini kullanmaya başladılar ve görünen o ki herkes müstakil dairelerinde tatilin keyfini sürüyor.

sarot-termal-vadi-2

Sarot Termal Vadi tatil, eğlence ve sağlık anlayışını tek çatı altında yer sahiplerine sunuyor. Mükemmel manzarası, bol oksijeni ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kaplıca suyuyla insanları 10 yaş gençleştirmeyi hedefleyen Sarot Termal Bolu tatil keyfi yaşayacak olanlar hem sağlık ve huzura kavuşmuş olacak hem de sıra dışı tatillere kapı açmış olacaklar.

Sarot Termal Vadi – Aktiviteler
Sarot Termal Vadi içerisinde bulundurduğu 2 kapalı 2 açık olimpik havuzları, 10 kapalı özel aile havuzu, 10 açık özel aile havuzu, 4 türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 fitness center, 2 tuz odası, 2 macera duşu, 4 şok havuzu ve kar çeşmesi, sağlık merkezleri ve terapi alanları, alışveriş merkezleri, konferans salonları, dinleti ve sinema salonları, açık – kapalı restoranları, yürüyüş parkurları, mesire alanları, futbol, voleybol, basketbol ve tenis kortları, çay bahçeleri, Disneyland, Yörük çadırları, 2 yapay plaj ve deniz ve aquaparklarıyla Batı Karadeniz’in başlangıcında yer alan en büyük tatil köyü durumunda.

sarot-termal-vadi-1

Sarot Termal Vadi, misafirlerinin rahatı ve konforu için birçok alternatifi bir arada sunuyor. Örneğin, kişilerin tatilleri boyunca memnuniyeti için çocuk dünyası ismi verilen kreş merkezinde misafirlerin 0-12 yaş grubundaki çocukları ücretsiz olarak eğitim ve eğlencelere katılabiliyor, kendi yaş grubundaki arkadaşlarıyla vakit geçirebiliyor. Ebeveynler hamamda, saunada, terapi merkezlerinde, havuzlarda zaman geçirirken çocukları ise çocuk dünyasının yüzme kursları, izcilik aktiviteleri gibi farklı aktivitelerinden yararlanma imkanı buluyor.

Türkiye’de bir ilke imza atan Sarot Termal Vadi, eşlerin baş başa zaman geçirebilecekleri özel aile havuzlarını farklı bir konsept olarak kullanıyor. Etrafı ağaçlarla ve camla çevrili özel aile havuzlarında yazın güneşlenme keyfi yaşanırken kışın kar altında havuza girme keyfi yaşanabiliyor.

sarot-termal-vadi-4

Sarot Termal Vadi – Yapay Deniz
Bolu Dağı’nda denize girme imkânı da sağlayan Sarot Termal Vadi, ilki Japonya’da hayata geçen bir projeyi halkımıza sunuyor. Yapay Sahil ve deniz projesiyle gündeme oturan Sarot, Tatil keyfini yapay deniz ile sunan ilk tatil köyü. Üzeri açılır kapanır cam platformlu yapay denizalanı misafirlerine yaz kış dört mevsim Bolu Dağı’nda denize girme imkânı tanırken 12 kaydıraklı aquaparklar ise havuz keyfini eğlenceye dönüştürüyor.

Doğanın kucağında spor yapmak ise sabahların vazgeçilmezlerinden biri oluyor. Manzaraya en hakim noktada yer alan futbol, basketbol ve voleybol sahaları ve tenis kortları ise gençlerin ilgilendikleri spor dallarını tatilleri boyunca da unutturmuyor. Bisiklet ve ATV sporlarının da gerçekleştirildiği Sarot Termal ‘de her zevke uygun bir spor dalı bulunuyor.

sarot-termal-vadi

Sarot Termal Vadi’nin güzellik ve masaj salonlarında bitkisel yağlarla masajlar ve kil maskeleri uygulanırken tuz ve buhar odalarında astım, bronşit, migren ve cilt lekelerine tedaviler uygulanıyor. Sarot Termal Vadi’nin hedefi misafirlerinin tatilleri boyunca bir yandan sağlıklarına kavuşurken diğer yandan da unutulmaz zamanlar geçirebilmeleri…
Misafirlerini sabit tarih sabit dönem anlayışına bağlı kalmayacak şekilde tatil imkânı sunan Sarot, becayiş sistemi denilen bir dönem değişim sistemini de bünyesinde barındırıyor. Herhangi bir dönemden yer sahibi olan bir kişi becayiş sistemiyle Bolu’nun dört mevsimini de görebilme imkânı buluyor. Bolu’yu dört mevsimde yaşatan becayiş sistemi, devremülk sistemini daha makul duruma getirirken yer sahiplerinin memnuniyetini arttırmak adına önemli bir adım…

Sarot Termal Vadi- Fiyatlar
Sarot Termal Vadi tüm bu olanakları ile çok yakında hizmete girecek hizde yerinizi ayırtmak için zaman kaybetmeyin fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak için danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

Danışma Hattı
0212 509 1771