Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace – Hakkında

Sarot Termal Palace Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Tatilin Kapılarını Açıyor!

Sarot Termal Bolu iline 80 km uzaklıkta batı Karadeniz’in başlangıcında inşaa edilen Kaplıca tesisimiz sağlık imkânlarını eğlence alternatifleriyle birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor. İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 35 blok ve 400 daireden oluşmaktadır.

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace, Bolu dağı üzerinde yemyeşil bir vadi içerisine kurulmuş, doğanın kucağında en yeni termal tatil köylerinden birisi. 2 etaptan oluşan proje hem termal tedavilerin yapıldığı bir sağlık merkezi hem de Türkiye’nin sayılı tatil köylerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Sarot Termal Palace – Proje

Sarot Termal’in ilk projesi olan Sarot Termal Palace 35 Blok ve 5000 metrekarelik sosyal tesis alanından oluşan bir proje iken ikinci proje olan Sarot Termal Palace 6 katlı tek blok ve Disneyland, Yörük çadırları, Yapay plaj ve deniz ile Aquaparklardan oluşan bir proje. Sarot Termal Palace Temmuz 2011 yılı itibariyle faaliyete geçerken Sarot Termal Palace ise 2014 yılında yer sahiplerini ağırlamaya başlayacak… Sarot Termal Palace sakinleri şuan dairelerini kullanmaya başladılar ve görünen o ki herkes müstakil dairelerinde tatilin keyfini sürüyor. Sarot Termal tatil, eğlence ve sağlık anlayışını tek çatı altında yer sahiplerine sunuyor.

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace – Aktiviteler

Mükemmel manzarası, bol oksijeni ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kaplıca suyuyla insanları 10 yaş gençleştirmeyi hedefleyen Sarot Termal Palace de tatil keyfi yaşayacak olanlar hem sağlık ve huzura kavuşmuş olacak hem de sıra dışı tatillere kapı açmış olacaklar.

Sarot Termal Palace  içerisinde bulundurduğu 2 kapalı 2 açık olimpik havuzları, 10 kapalı özel aile havuzu, 10 açık özel aile havuzu, 4 türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 fitness center, 2 tuz odası, 2 macera duşu, 4 şok havuzu ve kar çeşmesi, sağlık merkezleri ve terapi alanları, alışveriş merkezleri, konferans salonları, dinleti ve sinema salonları, açık – kapalı restoranları, yürüyüş parkurları, mesire alanları, futbol, voleybol, basketbol ve tenis kortları, çay bahçeleri, Disneyland, Yörük çadırları, 2 yapay plaj ve deniz ve aquaparklarıyla Batı Karadeniz’in başlangıcında yer alan en büyük tatil köyü durumunda.

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace, misafirlerinin rahatı ve konforu için birçok alternatifi bir arada sunuyor. Örneğin, kişilerin tatilleri boyunca memnuniyeti için çocuk dünyası ismi verilen kreş merkezinde misafirlerin 0-12 yaş grubundaki çocukları ücretsiz olarak eğitim ve eğlencelere katılabiliyor, kendi yaş grubundaki arkadaşlarıyla vakit geçirebiliyor.

Ebeveynler hamamda, saunada, terapi merkezlerinde, havuzlarda zaman geçirirken çocukları ise çocuk dünyasının yüzme kursları, izcilik aktiviteleri gibi farklı aktivitelerinden yararlanma imkanı buluyor.

Sarot Termal Palace – Özel Aile Havuzları

Türkiye’de bir ilke imza atan Sarot Termal Palace, eşlerin baş başa zaman geçirebilecekleri özel aile havuzlarını farklı bir konsept olarak kullanıyor. Etrafı ağaçlarla ve camla çevrili özel aile havuzlarında yazın güneşlenme keyfi yaşanırken kışın kar altında havuza girme keyfi yaşanabiliyor. Bolu Dağı’nda denize girme imkânı da sağlayan Sarot Termal, ilki Japonya’da hayata geçen bir projeyi halkımıza sunuyor. Yapay Sahil ve deniz projesiyle gündeme oturan Sarot, Tatil keyfini yapay deniz ile sunan ilk tatil köyü.

Üzeri açılır kapanır cam platformlu yapay deniz alanı misafirlerine yaz kış dört mevsim Bolu Dağı’nda denize girme imkânı tanırken 12 kaydıraklı aquaparklar ise havuz keyfini eğlenceye dönüştürüyor. Doğanın kucağında spor yapmak ise sabahların vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

Sarot Termal Palace – Disneyland

Sarot Termal Palace ile beraber Disneyland, çocuklarınıza büyülü yeni bir dünyanın kapılarını açıyor…

Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı Sarot’ un çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz. Orman içerisinde oluşturulacak Disneyland parkında çocuklarınız yeni bir dünyayı keşfedecekler ve hayallerindeki dünyanın içerisinde tatillerini yaşıtlarıyla birlikte geçirecekler. Disneyland haritası ile gezerken, ormanın derinliklerinde bir devin dünyasını keşfedecekler…

Devi uyurken görecek, devin kullandığı koltuğu hayretle keşfedecek ve yalnızca kitaplarda okuduğu masallar diyarına yolculuk yapacaklar. Çocuklarımız Disneyland’ da gezerken yıkık bir atölye keşfedecek, bu atölyenin içerisine girdiklerinde bir uzay mekiği görecekler. Bu uzay mekiğini simulite ortamda beş boyutlu olarak kullanacaklar. Su oyunları dünyasında küçük gezi kabinlerinde Disneyland’ ın maceralı dünyasında gezinti yapabilecekler.

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace

Tamamen 6-15 yaş grubu çocuklara göre dizayn edilmiş bir şatoda çocuklara özel açık büfe çocuk menülerinden yararlanabilecekleri gibi yine aynı şato içerisinde bulunan tiyatro salonlarında animasyon gösterilerini seyredebilecekler.E n ufak ayrıntıya kadar çocuklara özel yapılan bu bölümlerde tuvaletlerden tutunda masa sandalyeye kadar tüm boyutlar çocuklara özel olacaktır. Dileyen çocuklarınız onlar için dizayn edilmiş küçük masal odalarında, o masallarda yaşama imkanı bulacaklar. Su perisi, Pamuk prenses gibi masalları gerçek kıyafetlerle ve o masal kahramanlarının kullandığı her şeyi kullanarak yaşayabileceklerdir. Çocuklarınız, dev boyutta akbaba ve yaşayan ejderhalar ile karşılaşacak ve o heyecanı hayatları boyu anlatacaklar. Çocuklarınız Masal ağacı etrafında ağacın kendilerine masal anlatması keyfini yaşayacaklar.

Sarot Termal Palace – Yapay Deniz

Sarot Termal Palace’de Yapay Sahil Yapay Kumsal ile Denize Girme Keyfinin Keyfine Varacaksınız.

Sarot Termal Vadi ve Sarot Termal Palace misafirlerine Bolu dağı eteklerinde denize girme imkânı sağlayan bir yapay deniz kompleksi sunuyor. Yaz – kış kullanabileceğiniz üzeri kapalı ve açık kullanılabilen yapay plaj ve deniz, yaz günlerinde güneşlenme keyfi; kış günlerinde ise kar altında denize girme keyfi yaşatıyor.

Sarot Termal Palace

Sarot Termal Palace

Misafirlerine yapay dalgalar eşliğinde sörf yapabilme imkânı da sunan yapay plajda okyanus suyu içinde, oda sıcaklığında çocuklar ve yetişkinler için her şey düşünülmüş. Bay- bayan ayrı kısımları da mevcut olan Sarot plaj, herkesin zevkine hitap eder bir durumda…

Sarot Plaj’ da hayatınız boyunca hiç tatmadığınız bir deniz keyfi yaşayacaksınız…

Yapay deniz kısmında oluşturulacak Aqua park alanlarında neşe dolu tatiller geçireceksiniz…

Sarotı Termal Palace – Fiyatlar

Sarot Termal Palace tüm bu olanakları ile çok yakında hizmete girecek hizde yerinizi ayırtmak için zaman kaybetmeyin fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak için danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

Danışma Hattı

0212 509 1771