Sarot Termal Group Projeleri

Bolu’nun Mudurnu ilçesini cennetten bir köşeye çeviren Sarot Termal’de proje inşaatları tüm hızıyla sürüyor… Sarot Termal Vadi projesinin teslimatı gerçekleştikten sonra vakit kaybetmeden Sarot Termal Palace projesinin inşaatına başlayan Sarot Termal A.Ş. tüm kaplıca ve devremülk severlere yakın zamanda yeni iki projenin de haberini vermeye hazırlanıyor. Sarot Atlantis ve Burj El Babas adını alan bu projeler için yatırımcı ön kayıtlarının başladığı biliniyor.

Burj Al Babas, Mudurnu’da  bireysel villalardan oluşan ve yatırımcılarına yüksek karlarla kazançlar sunan bir termal proje olmasına karşın, Sarot Atlantis ise Sarot Termal A.Ş nin diğer projeleri gibi devremülk şeklinde satışa sunulan ve sarayları anımsatan ultra lüks yapıda bir projedir. Sarot Termal yapmış olduğu bu projeleri sayesinde daha şimdiden Türkiye’nin önde gelen devremülk ve kaplıca markası haline gelmiş durumda.

Bir önceki yazımız olan Oda Kahvaltı Ne Demek başlıklı makalemizde oda kahvaltı ve Oda Kahvaltı Ne Demek hakkında bilgiler verilmektedir.

0
  Benzer Yazılar