Sarot Termal Country

Sarot Termal Country – Hakkında

Sarot Termal Country; ilk olarak firmamızın Bolu iline yapmış olduğu Sarot Termal Vadi – Palace Devremülkleri Projemize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunar, 2011 yılında faaliyete geçmiş bulunan tesisimizde sağlıklı ve huzurlu tatiller yapmanızı temenni ederiz.

Yapmış olduğumuz bu projeye ek olarak yoğun talepten dolayı, yan arazimizde ikinci & üçüncü etaba başladığımızı siz değerli üyelerimize bildirme gereği duymaktayız…

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country – Proje

Sarot Termal, Bolu’nun Mudurnu ilçesine yapacağı yeni projesi Sarot Termal Country ile isminden çokça bahsettiriyor. İngiliz kır evi ve nostaljik şatoları anımsatan görüntüsü ile Sarot Termal Country son zamanların en çok tercih edilen devremülk sistemlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Müstakil villa yaşamı ve konforu bir yana, doğa manzarası ve villa önlerine yapılan yapay kanallar sayesinde muhteşem bir mimariye kavuşan Sarot Termal Country, Sarot projeleri arasında en çok ilgi çeken proje olmasıyla tüm Türkiye’ye nam salmış durumda…

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country 183 adet standart 2+1 100 m2 dubleks villa, sosyal tesis, av köşkü, seyir kuleleri ve restoranlardan oluşmaktadır. Sarot Termal Country, iç – dış ahşap görüntüsü, iki katlı villa tarzı, villa içerisinde salona ve yatak odalarına ayrılmış 50şer m2 alan, içlerinde bulunan 10 m2lik özel müstakil havuz ve eskitme mobilya dekorasyonu ile 7den 70e herkesin beğenisini kazanmaktadır. Sarot Termal Country villalarının önlerine yapılan yapay kanal üzerine yerleştirilen çay bahçeleri ve su üzerinde hizmet veren eğlence kayıkları sayesinde üyelerimizin tatili renklendirmekte ve tatilin olmazsa olmazları mavi ve yeşil bu sayede birleşmektedir.

Sarot Projelerinin ortak kullanabileceği Sarot Yapay Deniz artık Bolu’da Sarot Termal Country‘ de denize girme imkânı sağlıyor. Bolu’nun mükemmel yeşili ile deniz suyunu buluşturan yapay deniz, yaz – kış dört mevsim hizmet vererek kış tatillerinde bile deniz keyfini yaşayabilme, yaz tatillerinde ise serinlemenin kolay yolu olan deniz sefasını Bolu’da hizmete sunuyor.

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country – Müstakil Ev, Villa

Sarot Termal Country projesindeki bağımsız her bir bölüm müstakil olup, ahşap villa statüsündedir. Bağımsız bölümlerin müstakil olması, kuşkusuz bu etaptaki yatırımcıların kazanımlarının en üst seviyede olmasını sağlayacaksınız.

Bu proje ile Sarot Termal Vadi & Palace Evlerinin sosyal aktiviteleri bir kat daha artmakta ve sizinde almış bulunduğunuz bu tesise gerek Türkiye’de gerekse de Dünya literatüründe benzersiz özellikler katılmaktadır. Bahse Konu sosyal aktivitelerin başında deniz projemiz gelmektedir. Mektup ile göndermiş olduğumuz broşürlerimizi incelediğinizde görecek olduğunuz üstü açılır kapanır şekilde dizayn edilecek olan yapay sahil projemizde gerçek deniz suyu kullanılacaktır.

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country

İkinci bir aktivite ise Sarot Disney Land ve Masal Ülkesidir…

Siz Değerli üyelerimizin çocukları ve torunları için düşündüğümüz bu aktivite kısmı ise 50.000 m2 lik bir alana kurulacak olan çocuk dünyasıdır.

2013 yılında devreye alınacak olan bu ek aktiviteler sayesinde zaten satış almış olduğunuz devremülklerinizde bir kat daha değer kazandırılmış olacak ve geçireceğiniz tatilin kalitesinin artacağını arzulamaktayız.

Sarot Termal Country

Sarot Termal Country

Her projemizde topraktan avantajlı ve kâr amaçlı VIP yatırımcı satışları yaptığınızdan dolayı; Sizlere yapılacak olan projemizin broşürlerini ve yatırımcı fiyat listelerini yollamaktayız.

Projemizde inşaat safhalarına göre değişkenlik gösterecek altı adet fiyat listesi uygulanacaktır. İlk olarak yatırımcıya uygulanacak fiyat listeleri 2011 yılı sonuna kadar uygulanacak olup fiyat listeleridir. En son uygulanacak fiyat listesi ise (5. Fiyat listesi) olup, Sarot Termal Country projesindeki evlerin villa dizaynında projelendirilmesinden dolayı diğer etaplardan daha avantajlı olacağı kuşkusuzdur. Bu fiyat listelerini size broşür ile göndermiş bulunmaktayız.

Sarot Termal Country – Yatırımcı Fiyatları

Sarot Termal Country’ nin rüyaları gerçekleştirecek kütük evleri ile yatırım alanında da doğru karar vermiş olacaksınız. Sarot Termal Country’ e cazip yatırımcı fiyatları ile bugünden sahip olanlar karlı çıkıyor. Özel yatırımcı fiyatlarından yararlanarak sahip olacağınız Sarot Termal Country rüya evleri 2015’te sürekli artış gösteren liste fiyatları sayesinde sizlere büyük bir yatırım fırsatı sunmuş olacak.

Sarot Termal Country’ de size uygun cazip ödeme şartlarını incelemek için lütfen burayı tıklayınız.

Firmamıza yatırımcı fiyat listelerinden alabileceğiniz VIP yatırımcı satışlarımız sınırlı sayıda olup, alacağınız devremülkleri beşinci(son) fiyat listesinden sizler için satış yapabileceğini ve iki senede yüzde yüzden fazla bir kazanç sağlayabileceğimizi sizlere iletmek ve sizleri de yatırımcı olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

Tekrardan tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda ve hayatınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla

Sarot Termal Country – Burada Yaşamaya ne dersiniz ?

Sarot termalden daire sahibi olma imkânı…

Sarot Termal Country’ de ev sahibi olmak artık çok kolay. Yatırımcı fiyatlarından yararlanıp hayatınızın geri kalan kısmını Sarot tatil cennetinde sağlıkla yaşayın.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

NEDEN Sarot Termal Country?

BÜYÜLEYİCİ 9 NEDEN!

1-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; SİZE EN YAKIN…

Sarot Termal Country, Batı Karadeniz’in başlangıcında Bolu’nun Mudurnu ilçesinde İstanbul’a 200, Ankara’ya 250, Bolu iline ve Sakarya’ ya 80 km mesafede size ve ailenize en yakın tatil köyü olma özelliği taşıyor.

2-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; DOĞAYLA BULUŞUN…

Sarot Termal Country, inanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve etrafını kuşatan dağlarla size dünyada eşi görülmeyecek bir manzara ve tatil keyfi sunuyor.

3-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; ŞEHRİN BETON YIĞINLARINDAN UZAK…

Sarot Termal Country, iki katlı villa mimarisiyle sizleri şehrin beton yığınlarından uzaklaştırıyor. Villa önlerinde ayrılan geniş çim alanlar sizlere huzurlu ve mutlu tatillerin kapılarını açıyor.

4-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; SU HAYAT VERİR…

Sarot kaplıcaları tarihi bir geçmişe sahip 3 farklı tedavi yöntemi ile insanlara sağlık veren bir kaplıca suyudur. Sarot Termal Country’ de tarihi Sarot kaplıcaları tüm sosyal aktivitelerde kullanılmakta ve astım, bronşit gibi üst solunum yolları rahatsızlıkları, kemik hastalıkları, böbrek, mide, karaciğer gibi iç hastalıkları, sedef, ekzema gibi cilt hastalıklarına şifa dağıtmaktadır. İçerisinde bulundurduğu selenyum maddesi sayesinde kanser hastalığına bağışıklık sağlamaktadır.

5-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; YENİÇAĞIN KONGRE VE SEMİNER MERKEZİ…

Sarot Termal Country, bünyesinde barındırdığı 700 kişilik altın varaklarla süslenmiş sarayları anımsatan konferans ve seminer salonu ile kurumsal toplantıların yapılabileceği sizlere muhteşem bir alan sunuyor.

6-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; TATİL CENNETİ…

Sarot Termal Country, tatilinizi renklendirecek tatil aktiviteleriyle sizlere tatilin en vazgeçilmeyecek halini sunuyor. Sosyal tesis alanındaki açık ve kapalı yarı olimpik havuzlar, ailelerin birlikte vakit geçirebilmeleri için tasarlanan özel aile havuzları, yapay deniz ve disneyland alanı ile tatilinizin bitmesini istemeyeceksiniz.

7-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; BOLU’ DA DENİZE GİRMEK BAŞKADIR…

Sarot Termal Country, Sarot termal projelerinin kullanımı için tasarlanan yapay deniz projesinden yararlanabilecek, aynı zamanda hem yaz hem kış ayları boyunca üzeri açılır kapanır platformu ile deniz zevkini misafirlerine sunacak. Gerçek deniz kumu ve suyu ile kullanıma açılacak olan yapay deniz ve dört bir köşesine yerleştirilecek olan aquaparklar ile yediden yetmişe herkes bu tesiste tatile doymayacak.

8-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; YER SAHİBİ OLAN KAZANIYOR…

Sarot Termal Country, uygun ödeme koşulları ve yatırımcı fiyatlarıyla yer sahibi olanlara kazandırıyor. Yatırımcı fiyatlarından faydalananlar proje teslim edildiğinde aldıkları devremülkleri yüksek karlarla satabilecek ya da kiraya verebilecekler.

9-         Sarot Termal Country ÇÜNKÜ; SAROT TERMALDE YENİ PROJELER VAR…

Sarot Termal Country, önümüzdeki 20 yılın önde gelen devremülk projelerini tasarlama konusunda adından çokça bahsettirecek. Bolu’nun Mudurnu ilçesini kaplıca cennetine çevirecek olan Sarot Termal A.Ş’nin şuan bilindik 4 projesi bulunmakta.