Sarot – Hakkında

Sarot, Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Tatilin Kapılarını Açıyor!

sarottermal_havuzSarot, Bolu iline ve Adapazarı ‘na 80 km uzaklıkta Batı Karadeniz’in başlangıcında İstanbul ve Ankara ‘nın tam orta noktasında bulunmaktadır. Sarot Termal, Sağlık imkânlarını eğlence alternatifleriyle sunarak tatil anlayışınızı değiştirmektedir. İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte sağlıklı ve eğlenceli bir tatilin kapılarını açıyor…
Sarot 35 blok, 400 daireden oluşmakta ve 10.400 tatil dönemi bulundurmaktadır.

Gerek Sarot Evleri ve gerekse Sarot Palace sakinlerinin kullanabilecekleri sosyal tesislerde toplamda 26 adet havuz (Özel Aile havuzları, Bay-Bayan Açık KapalıOlimpik havuzlar), 4 Türk Hamamı, 4 Sauna, 4 Buharodası, 2 Fitness – Center, 2 Tuz odası, 2 Macera Duşu, 2 Şok Havuzu ve Kar çeşmesi, Sağlık merkezleri, Alışveriş merkezleri, Açık-Kapalı Restoranlar, 12 Kaydıraklı Aquapark, Gerçek deniz suyunun kullanılacağı 2 adet Yapay Plaj, Konferans Salonu, 2 Cep Sineması, Dinleti Salonları, Sarot Disneyland, Kreş, Çay Bahçeleri, Tenis Kortları, Voleybol Sahaları, Basketbol Sahaları, Futbol Sahaları, Otoparklar bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra ihtiyaç duyan konukların uzman hekim, diyetisyen, fizyoterapistler eşliğinde yararlanabilecekleri kapsamlı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri de bu sosyal tesislerde hizmet verecektir.
Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen Sarot & Palace Kompleksi; size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor…

Tedavi merkezi olarak öne çıkan Sarot, aynı zamanda kültürel aktivitelerinizi sürdürebileceğiniz merkezleri içinde bulundurmaktadır. Özellikle kreş bölümü, ebeveynlerin rahat tatil yapabilmeleri için ücretsiz kreş hizmeti vermektedir. Bu bölümlerde çocuk psikolojisinden anlayan uzmanlar eşliğinde, yaş grupları ayrılarak eğitimler verilmektedir.