Sarot Özel Aile Havuzları

Sarot Özel Aile Havuzları – Hakkında

Türkiye’de Bir İlk: Açık ve Kapalı Özel Aile Havuzları

Sarot_termal_ozel_aile_havuzlariTürkiye’de bir ilk olarak aileniz ile girebileceğiniz açık ve kapalı özel aile havuzları Sarot Termal Vadi’ de…
Rezervasyonlu olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar, kompleksteki diğer havuzlar gibi ücretsiz olarak hizmet vermektedir.
Ailece size özel olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar da size özel güneşlenme mekânları oluşturulmuştur. Üstü açık ve kapalı olmak üzere misafirlerimize sunulmuş olan özel aile havuzlarında huzurlu ve mutlu bir tatilin keyfine varacaksınız.
Açık ve kapalı özel aile havuzları her bir kullanımda boşaltılıp temizlendikten sonra hijyenik olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.
Özel aile havuzları aynı zamanda balneo terapi tedavilerinde doktor kontrolünde kullanılmaktadır. Derecesi kişiye ve terapiye özel olarak ayarlanan bu havuzları kullanırken sağlık bulacak ve stresten arınacaksınız.
Randevunuzu aldıktan sonra tek yapmanız gereken havuzunuza gidip kapısını kilitleyerek eşiniz ve çocuklarınızla mükemmel bir manzara eşliğinde hayatınızın en güzel havuz deneyimini yaşamak…
Eğer yaz tatili tercihinizse, altın sarısı güneş ışınlarının vücudunuzla buluşacağı havuz keyfiniz doyumsuz olacaktır…
Kış tatili ise eğer tercihiniz, bembeyaz kar örtüsü altında 70°C’ lik termal havuzlarda kar ve havuz keyfini ailenizle beraber yaşayabileceksiniz. Kar yağmaya başladığında ise yüzünüze kar damlaları düşerken siz kaplıca içerisinde o güzel anın tadını çıkaracaksınız.

Açık ve kapalı özel aile havuzları vazgeçilmezlerinizden biri olacak…