Sarot Termal Saglik Hizmeti

Sarot Termal Saglik Hizmeti

Sarot Aktiviteler

Sarot Aktiviteler – Hakkında

Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel Sigorta Kurumu Mensuplarına Ücretsiz Sağlık Hizmeti

Sarot Termal Vadi günümüz Sosyal Sigorta fonlarıyla ilgili yapılan kanun değişikliği çerçevesinde Bağkur, SSK, Emekli Sandığı ve Özel sigorta kurumları mensupları veya emeklilerine sağlık merkezlerinde alınacak tedavileri ve her gelişlerinde yarım Check-Up hizmetini, bayanlar için mamografi hakkını ücretsiz verebilmektedir.

Sarot Termal Vadi’ye gelen her bireyin tatil ihtiyacı dışında bir nevi sağlığını garanti altına almak için çalışmalar yapılmaktadır. Günümüzde değişen yaşam kalitesi gereği bireyler en az yılda bir kere Check-Up yaptırmalarının önemini anlamış bulunmaktadırlar. Tıpta en önemli tanımın erken tanı olduğu düşünüldüğünde, Sarot Termal Vadi sağlık merkezinin işletim mantığının önemi ortaya çıkmaktadır. Başta kanser olmak üzere bağışıklık sistemini

ilgilendiren rahatsızlıklarda erken tanı oldukça önemlidir. Uzman hekimler, fizyoterapistler, diyetisyenler, estetisyenler eşliğinde yapılacak olan bu tedavilerle daha sağlıklı ve yaşam kalitesi daha üst sınırda yüksek günler geçireceksiniz.
Tatilinize başlarken yaptıracağınız Check-Up sayesinde eğer herhangi bir hastalığınız varsa bu hastalığın tedavisi amaçlı termal suyun kullanımı doktorunuz gözetiminde kür merkezlerinde gerçekleştirilmektedir. Eğer koruma amaçlı termal suyu kullanmanız gerekiyorsa tedaviler yine doktorlar eşliğinde bilinçli bir şekilde uygulanmaktadır.

Sarot Termal Aile Havuzu

Sarot Termal Aile Havuzu

Türkiye’de Bir İlk: Açık ve Kapalı Özel Aile Havuzları
Türkiye’de bir ilk olarak aileniz ile girebileceğiniz açık ve kapalı özel aile havuzları Sarot Termal Vadi’ de…
Rezervasyonlu olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar, kompleksteki diğer havuzlar gibi ücretsiz olarak hizmet vermektedir.
Ailece size özel olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar da size özel güneşlenme mekânları oluşturulmuştur. Üstü açık ve kapalı olmak üzere misafirlerimize sunulmuş olan özel aile havuzlarında huzurlu ve mutlu bir tatilin keyfine varacaksınız.
Açık ve kapalı özel aile havuzları her bir kullanımda boşaltılıp temizlendikten sonra hijyenik olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.
Özel aile havuzları aynı zamanda balneo terapi tedavilerinde doktor kontrolünde kullanılmaktadır. Derecesi kişiye ve terapiye özel olarak ayarlanan bu havuzları kullanırken sağlık bulacak ve stresten arınacaksınız.

Sarot Termal Havuzlar

Sarot Termal Havuzlar

Randevunuzu aldıktan sonra tek yapmanız gereken havuzunuza gidip kapısını kilitleyerek eşiniz ve çocuklarınızla mükemmel bir manzara eşliğinde hayatınızın en güzel havuz deneyimini yaşamak…
Eğer yaz tatili tercihinizse, altın sarısı güneş ışınlarının vücudunuzla buluşacağı havuz keyfiniz doyumsuz olacaktır…
Kış tatili ise eğer tercihiniz, bembeyaz kar örtüsü altında 70°C’ lik termal havuzlarda kar ve havuz keyfini ailenizle beraber yaşayabileceksiniz. Kar yağmaya başladığında ise yüzünüze kar damlaları düşerken siz kaplıca içerisinde o güzel anın tadını çıkaracaksınız.
Açık ve kapalı özel aile havuzları vazgeçilmezlerinizden biri olacak…

Havuz Keyfi
İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal sularına Sarot Termal Vadi’de ulaşmak çok kolay. 70°C’ lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su, Sarot Termal Vadi’de hem ısınmada kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir…
Tüm tesis jeotermal olarak ısıtılması gerek işletmede maddi avantaj sağlamakta ve gerekse de tüm havuzların sularının sıcak olmasını sağlamaktadır. Kış şartlarında hava derecesi düşükken açık havuza girme imkânı sağlanmaktadır. Bünyesinde farklı boyutlarda 26 havuz bulunduran Sarot Termal Vadi, bay ve bayanlar için ayrı bölümlerde havuzdan yararlanma şansı vermektedir. 10 adet kapalı özel aile havuzu, 10 adet açık özel aile havuzu, 2 adet çocuk havuzu, 2 adet olimpik havuz ölçülerinde bay-bayan ayrı açık ve kapalı havuz ile Sarot Termal Vadi sizin ve ailenizin havuz keyfini eğlenceye dönüştürüyor. Bay bayan ayrı şekilde kullanacağınız olimpik havuzlarda kapalı kısımdan küçük bir kanal yardımıyla yüzerek üzeri açık kısıma geçebileceksiniz…
Ayrıca yaz ve kış kullanım imkanı sağlanan aqua park alanı başka hiçbir yerde yaşayamayacağınız bir keyif sunuyor. Marmara Bölgesi’nin sayılı aqua parklarından biri olan aqua parkta eğlenirken tüm stresinizden uzaklaşacaksınız.
Tüm havuzlara bağlantılı çocuk havuzları, çocuklarınızın güven içinde yüzmesine imkân tanıyor. Çocuklarınız kendi yaş gruplarıyla çocuk havuzlarında güvenli bir şekilde suyun ve güneşin tadını çıkarırken siz de dilediğiniz gibi eğlenebileceksiniz.

Sarot Termal Cocuk Oyun Dunyasi

Sarot Termal Cocuk Oyun Dunyasi

Sarot Termal Vadi’nin Çocuk Dünyası…
Sağlığı ve huzuru aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen Sarot Termal Vadi’nin etkinlikleri arasında çocuk dünyası önemli unsurlardan biridir.

Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz. Çocuk dünyasında çocuklar, çeşitli yaş gruplarına ayrılmış, çocuk psikolojisinden ve eğitimden anlayan uzmanlar gözetiminde çeşitli kurslar ve eğitimlere katılabileceklerdir. 0 – 7 yaş arası kız ve erkek çocuklara ayrı hocalar eşliğinde eğlenceli ortamlarda eğitimler verilmektedir.
Gerek izcilik aktiviteleri, yüzme kursları; gerekse mini İngilizce ve bilgisayar eğitimleriyle çocuklarınız kendi yaş gruplarıyla tatilin keyfini çıkarırken, siz de eşiniz ve arkadaşlarınızla sosyal tesis alanımızdaki aktivitelerde rahatça vakit geçirebileceksiniz.

Sarot Disneyland, çocuklarınıza büyülü yeni bir dünyanın kapılarını açıyor…

Sarot Termal Disneyland

Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı Sarot’ un çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz.
Orman içerisinde oluşturulacak Disneyland parkında çocuklarınız yeni bir dünyayı keşfedecekler ve hayallerindeki dünyanın içerisinde tatillerini yaşıtlarıyla birlikte geçirecekler.

Disneyland haritası ile gezerken, ormanın derinliklerinde bir devin dünyasını keşfedecekler…Devi uyurken görecek, devin kullandığı koltuğu hayretle keşfedecek ve yalnızca kitaplarda okuduğu masallar diyarına yolculuk yapacaklar.Çocuklarımız Disneyland’ da gezerken yıkık bir atölye keşfedecek, bu atölyenin içerisine girdiklerinde bir uzay mekiği görecekler. Bu uzay mekiğini simulite ortamda beş boyutlu olarak kullanacaklar.
Su oyunları dünyasında küçük gezi kabinlerinde Disneyland’ ın maceralı dünyasında gezinti yapabilecekler.
Tamamen 6-15 yaş grubu çocuklara göre dizayn edilmiş bir şatoda çocuklara özel açık büfe çocuk menülerinden yararlanabilecekleri gibi

Sarot Termal Yapay Deniz

Sarot Termal Yapay Deniz

yine aynı şato içerisinde bulunan tiyatro salonlarında animasyon gösterilerini seyredebilecekler.
En ufak ayrıntıya kadar çocuklara özel yapılan bu bölümlerde tuvaletlerden tutunda masa sandalyeye kadar tüm boyutlar çocuklara özel olacaktır.

Dileyen çocuklarınız onlar için dizayn edilmiş küçük masal odalarında, o masallarda yaşama imkanı bulacaklar.
Su perisi, Pamuk prenses gibi masalları gerçek kıyafetlerle ve o masal kahramanlarının kullandığı her şeyi kullanarak yaşayabileceklerdir.
Çocuklarınız, dev boyutta akbaba ve yaşayan ejderhalar ile karşılaşacak ve o heyecanı hayatları boyu anlatacaklar.
Çocuklarınız Masal ağacı etrafında ağacın kendilerine masal anlatması keyfini yaşayacaklar.

Bolu Dağı eteklerinde denize girdiniz mi?
Sarot Termal Vadi ve Sarot Termal Palace misafirlerine Bolu dağı eteklerinde denize girme imkânı sağlayan bir yapay deniz kompleksi sunuyor. Yaz – kış kullanabileceğiniz üzeri kapalı ve açık kullanılabilen yapay plaj ve deniz, yaz günlerinde güneşlenme keyfi; kış günlerinde ise kar altında denize girme keyfi yaşatıyor. Misafirlerine yapay dalgalar eşliğinde sörf yapabilme imkânı da sunan yapay plajda okyanus suyu içinde, oda sıcaklığında çocuklar ve yetişkinler için her şey düşünülmüş. Bay- bayan ayrı kısımları da mevcut olan Sarot plaj, herkesin zevkine hitap eder bir durumda…
Sarot Plaj’ da hayatınız boyunca hiç tatmadığınız bir deniz keyfi yaşayacaksınız…
Yapay deniz kısmında oluşturulacak Aqua park alanlarında neşe dolu tatiller geçireceksiniz…