Sarot Diğer Aktiviteler

Sarot Diğer Aktiviteler – Hakkında

Sarot Termal Vadi blokları kapalı geçişlerle birbirlerine ve sosyal tesis alanına kapalı geçişlerle bağlanmış olup bu geçişler içerisinde tesis içi komşuluk ilişkilerinin gelişmesi ve dışarıdan gelen misafirlerin gün içerisinde ağırlanmasını amaçlayan lobilerden faydalanabilirsiniz.
Yaz ve kış şartları düşünülerek bloklar ve havuzlar arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan Sarot Termal Vadi’de sulardan yararlanabileceğiniz bir diğer alanda Türk hamamları ve saunalar. Bay ve bayanlar olmak üzere iki Türk hamamı, iki sauna, iki buhar odası bulunan Sarot Termal Vadi’de canlandığınızı hissedecek, yeniden doğmuş gibi olacaksınız.
Sağlığı ve huzuru aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen Sarot Termal Vadi düzenlediği etkinlikler ve bünyesinde bulundurduğu sosyal merkezler ile hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor hem de tatillerini renklendiriyor.
Sarot Termal Vadi’nin sahip bulunduğu cep sineması ve eğlence merkezlerinde günümüzü daha keyifli hale getirebilir, alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilir, fastfood ve restoranlarda Bolu’nun yöresel yemeklerini tadabilir, kültür merkezinde şiir dinletileri ve dia gösterilerini takip edebilir internet kafeyi kullanabilir veya tarih doğa ve kültür gezilerine katılarak yeni yerler keşfedebilirsiniz
Farklı zevklere hitap eden restoranları ile size yemek alternatifleri sunan Sarot Termal Vadi’de, çocuklarınız kreşte yeni arkadaşlarıyla oyun oynarken size eğlence merkezlerinin kapılarını açıyor. Açık – kapalı restoranlar, kafeler, çay bahçeleri, yürüyüş parkurları, mesire alanları gibi birçok alternatiften faydalanabilirsiniz.
Manzaraya en hakim tepe noktaya inşa edilen basketbol, voleybol, futbol sahaları ve tenis kortunda dilediğiniz spor dalıyla ilgilenebilirsiniz. Balık tutmayı hobi edinenler için ise Mudurnu Çayı üzerinde balık tutma keyfi bambaşka…
Sarot Termal Vadi mescidi ve ibadethane mekânları ile kültür merkezinde şiir dinletileri ve dia gösterileri takip edebilir, konferans salonunda düzenlenen seminerlere katılabilirsiniz. Her bloğun altındaki çamaşırhanelerde çamaşırlarını yıkayabilir ve kurutabilirsiniz.
24 saat güvenlik hizmeti ile huzur ve güven veren Sarot Termal Vadi’de hafta içi ailenizi bırakıp, hafta sonları ailenizin yanına gelebilirsiniz…

İhtiyacınız Olan Her Şey Sarot Termal Vadi’de…
Sağlıklı ve huzurlu bir tatil ilkesiyle yola çıkarak konuklarının tatil süresince yaşamını kolaylaştıracak her ayrıntıyı düşünen Sarot Termal Vadi, sizin için ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yaşam alanı oluşturuyor.
Bünyesinde bulunan alışveriş merkeziyle ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaşabileceğiniz; market, eczane, doğal ürün dükkânları, tekstil mağazaları, internet kafe, bowling salonu, cep sinemaları, dinleti salonları, konferans salonları, otoparklar gibi birçok değişik alternatifi hizmetinize sunuyor.